KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7764435
nr 776 4435
Fanny Hjelm
(1858-1944), Sverige
Akvarell, Fanny Hjelm (1858-1944), vik, signerad, 5x7
Fanny Hjelm, född 1858 i Lindesberg, död 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:45:49
100 kr
150 kr
200 kr